Skocz do zawartości
LM.plWiadomościKazimierz Biskupi. Kolejny piknikowy punkt szczepień już w sobotę

Kazimierz Biskupi. Kolejny piknikowy punkt szczepień już w sobotę

Dodano: , Żródło: LM.pl
Kazimierz Biskupi. Kolejny piknikowy punkt szczepień już w sobotę

Po raz kolejny w gminie Kazimierz Biskupi powstanie piknikowy punkt szczepień. Tym razem preparat firmy Johnson&Johnson przyjąć będzie można podczas I Biesiady Szewskiej.

W sobotę o godz. 18.00 na rynku w Kazimierzu Biskupim wystartuje I Biesiada Szewska. Dla uczestników zabawy zagra Kapela Podwórkowa, będą konkursy, smaczne potrawy, potańcówka oraz występ kabaretu EWG. Po raz kolejny w gminie uruchomiony zostanie również piknikowy punkt szczepień przeciwko COVID-19.

Tym razem będzie można przyjąć jednodawkowy preparat firmy Johnson&Johnson. Nie jest wymagana rejestracja, wystarczy dowód osobisty. Wśród osób uczestniczących w szczepieniu rozlosowane zostaną nagrody, a sam punkt działał będzie do godz. 20.00.

To już kolejny piknikowy punkt szczepień organizowany w gminie Kazimierz Biskupi. Wcześniej zaszczepić można się było m.in. podczas sołeckich pikników na Posadzie i w Kozarzewie. Gmina Kazimierz Biskupi jest liderem w powiecie konińskim pod względem odsetka zaszczepionych osób. Do tej pory szczepionki przyjęło już ponad 43% mieszkańców.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole