Skocz do zawartości
LM.plWiadomościKino Dzieci w Kinie Oskard

Kino Dzieci w Kinie Oskard

Materiał promocyjny

Dodano:
Kino Dzieci w Kinie Oskard

8. edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Kino Dzieci jesienią do zobaczenia w kinie Oskard, od 25 września do 2 października.

Już po raz ósmy Stowarzyszenie Nowe Horyzonty zaprasza na Międzynarodowy Festiwal Filmowy Kino Dzieci - święto dla młodych i najmłodszych widzów. W dniach 25 września - 3 października festiwal odbędzie się stacjonarnie w około 20 miastach w Polsce, w tym w Koninie w kinie Oskard.

MFF Kino Dzieci to wydarzenie skierowane do dzieci od 4 roku życia oraz ich opiekunów. Ideą, która od początku przyświeca festiwalowi, jest udostępnianie szerokiej publiczności wartościowych filmów,  które  wyróżniają  się  walorami edukacyjnymi, artystycznymi  oraz  produkcyjnymi.

Podczas tegorocznej edycji widzowie kina Oskard zobaczą 9 tytułów filmów pełnometrażowych, aktorskich oraz animacji z Konkursu Głównego.   To najciekawsze międzynarodowe tytuły, które nie trafiły jeszcze do dystrybucji w Polsce.

Konińskiej edycji Festiwalu towarzyszą warsztaty kulinarne z Marzeną Pałasz „Słodkości bez dodatku cukru” oraz „Muzyczny konindzieciom.pl” z Michałem Gąbką.
Warsztaty z dietetyczką odbędą się w sobotę 25 września w Oskardzie o 13.30. Dzieci będą przygotowywać: pudding jaglany a la monte, trufle w różnych smakach, smoothie owocowo-warzywne, deser jogurtowo-owocowy.

Na warsztaty „Muzyczny Konindzieciom.pl” zapraszamy 26 września o 14.00. W programie warsztatów oprócz ciekawostek, prowadzący nawiąże do mediacji jako sztuki rozwiązywania konfliktów. Na dzieci czekać będzie kilka ulubionych instrumentów Michała Gąbki. Końcowym efektem ma być integracja i chęć zabawy muzycznej.

Na warsztaty obowiązują zapisy pod nr tel: 63 274 66 02 lub mailowo na kinooskard@ckis.konin.pl. Udział w warsztatach mogą wziąć osoby, które zakupiły bilet na Festiwal Kino Dzieci. Liczba miejsc ograniczona.

Organizatorem Festiwalu Kino Dzieci w Koninie jest CKiS-DK Oskard. Partnerem wydarzenia jest portal konindzieciom.pl

Szczegóły: www.ckis.konin.pl

Czytaj więcej na temat:ckis, oskard, kino dzieci
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole