Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOferty pracyKonstruktor - rysowanie w 2D i 3D

Oferta pracy

Jesteśmy innowacyjną, dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizującą się w kompleksowej obsłudze projektów z zakresu laserowej obróbki metali. Aktualnie poszukujemy zmotywowanego i zaangażowanego pracownika na stanowisko:

KONSTRUKTOR - RYSOWANIE W 2D i 3D
Miejsce pracy: Modła Królewska (gmina Stare Miasto)

Zakres obowiązków:

  • tworzenie oraz zarządzanie dokumentacją techniczną (np. Solid Edge, SolidWorks), głównie w części blaszanej
  • nadzór i kontrola nad zmianami konstrukcyjnymi w istniejących produktach
  • rzetelna i terminowa realizacja powierzonych zadań

Nasze oczekiwania:

  • pozytywne nastawienie, motywacja oraz chęć zaangażowania się w pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność, niezależność i komunikatywność
  • bardzo dobra organizacja pracy

Dodatkowymi atutami będą:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane)
  • znajomość branży obróbki metali
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • doświadczenie w pracy z wycinarką laserową oraz prasą krawędziową

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • przyjazną atmosferę pracy
  • dużą samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji różnorodnych zadań
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w formacie pdf na adres: emilia.zajaczkowska@multix.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole