Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOgłoszeniaPraca - damPracownik gastronomii-kucharz,kelner lub pomoc kuchenna

Praca - dam

Ogłoszeń: 378

Pracownik gastronomii-kucharz,kelner lub pomoc kuchenna

IP: 37.248.222.55Wyświetleń: 88
region: Inny
Biuro pośrednictwa pracy Werk Team dla pracodawcy w Niderlandach poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Pracownik gastronomii-kucharz,kelner lub pomoc kuchenna
Oferta nr 92/31
Miejsce pracy: ISTRIA Chorwacja
Stawka: 2000-2200€/miesiąc netto szef kuchni
1400-1600 €/miesiąc netto kelner
1000 € /miesiąc netto pomoc kuchenna
Start pracy od maj 2024
Opis stanowiska:
SZEF
• 8-10 godz./dzień
• Praca w małej gastronomii lub Hotele
• Prace związane z monitorowaniem procesów w kuchni,itp
KELNERZY
• 8-10 godz./dziennie
• Obsługa klienta
POMOC KUCHENNA
• Prace na zmywaku
• Prace sprzątające

Wymagania:
 Dyspozycyjność
 Zaangażowanie i dokładność
 Gotowość do pracy
 Doświadczenie min . 1 rok
 Język obcy wymagany
 Praca również dla par
Warunki Zatrudnienia:
• Umowa zawarta na warunkach chorwackich- umowa o pracę tymczasową
• Wypłata wpływająca na konto po miesiącu pracy
• Zakwaterowanie gratis
• Plus czas wolny na plażę, opalanie się, pływanie itp.
• Praca na okres letni od maja do wrzesnia

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numer tel.0048 660501166

lub przesłanie cv wraz z klauzulą na adres rekrutacja@werkteam.pl

ZGODY WYMAGANE: *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Werk Team dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole