Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOgłoszeniaPraca - damPracownik magazynu -wózek widłowy Niemcy(produkcja samochodó

Praca - dam

Ogłoszeń: 507

Pracownik magazynu -wózek widłowy Niemcy(produkcja samochodó

IP: 193.169.117.165Wyświetleń: 41
region: Inny
Biuro pośrednictwa pracy Werk Team dla pracodawcy w Niderlandach poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Pracownik magazynu -wózek widłowy Niemcy(produkcja samochodów)
Oferta nr 95/31
Miejsce pracy: Leipzig Niemcy
Stawka: 14,50€ brutto/godz + około 9€ netto dodatku za dzień pracy(netto na miesiąc dla 1 klasy podatkowej 1770-1800€ )
Start pracy od kwiecień 2024
Opis stanowiska:
• Załadunek/rozładunek towaru w zakładzie produkującym samochody
• Transport towarów.
Wymagania:
 Obywatelstwo państwa członkowskiego UE
 Dobra znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub polskiego
 Posiadanie prawa jazdy UE na wózki widłowe
 Minimum 2 lata doświadczenia w prowadzeniu wózka widłowego
 Praca również dla par
Warunki Zatrudnienia:
• Umowa o pracę u niemieckiego pracodawcy na czas nieokreślony.
• Wypłata wpływająca na konto po miesiącu pracy
• Pewną pracę z długoterminowymi perspektywami.
• Do 01.06. praca na 2 zmiany, później na 3 zmiany
• Zorganizowane zakwaterowanie w pobliżu za dodatkową opłatą. Zakwaterowanie składa się z pokoi dwuosobowych ze wspólną kuchnią i łazienką. Znajduje się 30-40 minut komunikacją miejską (karnet miesięczny można kupić za 50 euro) Opłata za zakwaterowanie wynosi 500 euro (odliczana od wynagrodzenia)
• Bezpłatne badania lekarskie i płatne szkolenie trwające od 2 do 5 dni
• Płaca za nocną zmianę jest o 25% wyższa, za nadgodziny 25%, w niedziele 50%, święta 100%

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numer tel.0048 660501166

lub przesłanie cv wraz z klauzulą na adres rekrutacja@werkteam.pl

ZGODY WYMAGANE: *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Werk Team dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych ...
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole