Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOgłoszeniaPraca - damPracownik produkcji

Praca - dam

Ogłoszeń: 318

Pracownik produkcji

IP: 83.242.113.3Wyświetleń: 168
region: Konin
Firma "Tombig" poszukuje kandydata na stanowisko:
PRACOWNIK PRODUKCJI
Miejsce wykonywania pracy: Centrum Dystrybucji Aluminium w Brzeźnie.
Opis stanowiska:
- obsługa maszyn
- odpowiednie przygotowanie towaru dla klienta
- monitoruje funkcjonowanie poszczególnych maszyn,
- utrzymuje poszczególne urządzenia w należytym stanie technicznym,
Wymagania:
- umiejętność pracy w zespole
- bardzo dobra organizacja pracy
- zaangażowanie, dyspozycyjność
Oferujemy:
-praca na dwie zmiany
-umowę o pracę,
-pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
CV prosimy przesyłać na adres rekrutacja@tombig.com.pl
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez P.H.U. Tombig zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Dane kontaktowe
Tomasz Goździk
Konin
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole