Skocz do zawartości
Ukraina

Pomoc dla Ukrainy. Jak się odnaleźć? Informacje, ogłoszenia, inicjatywy | Це війна! Втеча Дарини з Одеси

LM.plSportII liga wraca do gry. SPS Konspol i Wilki podejmą rywali u siebie

II liga wraca do gry. SPS Konspol i Wilki podejmą rywali u siebie

Dodano:
II liga wraca do gry. SPS Konspol i Wilki podejmą rywali u siebie
II liga

Po trwającej blisko miesiąc przerwie na parkiety wracają siatkarze. Zarówno SPS Konspol Słupca, jak i Wilki Wilczyn podejmą rywali we własnych halach.

Zdecydowanie łatwiejsze zadanie mają podopieczni Tomasza Robaka, którzy zmierzą się z outsiderem tabeli, SKS-em Kozaryn Gorzów Wielkopolski. Sobotni rywale słupczan zdołali uzbierać do tej pory raptem trzy punkty, nie wygrywając przy tym żadnego meczu. W starciu z piątą drużyną w tabeli także nie powinni nic wskórać. W pierwszym meczu w Gorzowie Wielkopolskim SPS Konspol wygrał 3:1.

Spotkanie SPS Konspol Słupca – SKS Kozaryn Gorzów Wlkp., zaplanowano na godzinę 18 w hali sportowej przy ul. Kopernika 13 w Słupcy

Trudno przewidywać, aby z choćby jednego punktu cieszyły się Wilki Wilczyn, które zagrają z wiceliderem tabeli. Orzeł Międzyrzecz w dwunastu dotychczasowych spotkaniach przegrał zaledwie raz i do pierwszej Astry traci jedynie punkt. W zespole z województwa lubuskiego nie powinien zagrać Patryk Zarębski, którego wojskowe obowiązki eliminują na razie z treningów. W pierwszym meczu obu drużyn dość gładko wygrali gospodarze i w sobotę ponownie będą faworytem. W ramach przygotowań do ligi podopieczni Bartosza Malinowskiego w czwartek wzięli udział w turnieju w Szamotułach, gdzie zajęli ostatnie miejsce. Wygrał...Orzeł.

Spotkanie Wilki Wilczyn – LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz, zaplanowano na godzinę 19 w hali sportowej w Wilczynie.

Foto archiwum

 

 

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole