Wybory 2024: Wybór prezydenta Konina zależy od tych, którzy... pozostaną w domach

LM.plSportPolonus zatrzymany przez wicelidera, Robak w szpitalu. Polanin bez punktów

Polonus zatrzymany przez wicelidera, Robak w szpitalu. Polanin bez punktów

V liga

Polonus został zatrzymany. Nie, nie przegrał. Zremisował na terenie drużyny, która za kilka dni powalczy o IV ligę w barażu.

Do osiągnięcia celu gospodarzom wystarczał remis bez oglądania się na to, co zrobi Piast Kobylnica. W pierwszej połowie był remis 1:1, w drugiej także. Meblorz zagra więc we środę w barażu, a drużyna Michała Grzywacza po świetnej pierwszej rundzie zajęła na koniec sezonu piąte miejsce. Niepokoić może za to fakt, że w 30. minucie Krystian Robak zderzył się głową z piłkarzem miejscowych i został przewieziony do szpitala. Trzeba mieć nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

Meblorz Swarzędz – Polonus Kazimierz Biskupi 2:2 (36' Mateusz Sobkowiak, 48' Jan Głuchowski – 17' Filip Dobry, 89' Norbert Grzelak)

Polonus (skład wyjściowy): Szymon Szymański – Adam Marciniak, Jakub Borkowski, Fabian Sieradzki, Patryk Szymaniak, Norbert Grzelak, Piotr Kurowski, Krystian Robak, Bartosz Kowalski, Damian Maciejewski, Łukasz Przebieracz

W ostatnim meczu sezonu trener Wojciech Henke dał pograć rezerwowym, stąd wysoki wynik nie może dziwić. Dla gospodarzy hat-tricka zdobył Bartłomiej Olejniczak, a dla gości dublet Bartosz Pilarski. Beniaminek utrzymanie zapewnił sobie już wcześniej. Polanin zakończył sezon na jedenastym miejscu w tabeli.

GKS Dopiewo – Polanin Strzałkowo 5:3 (10', 51', 75' Barłomiej Olejniczak, 31' Łukasz Małolepszy, 45' + Edwin Rabiega – 18' Sebastian Kułaga, 37', 63' Bartosz Pilarski)

Polanin: Mariusz Jędrzejak – Jakub Balcerowski (70' Aleksander Stawski), Wojciech Durski, Michał Walerczyk, Marcin Zauer, Artur Głowacki (46' Jakub Ciesielski), Michał Bełkot, Sebastian Kułaga, Igor Zieliński (55' Fryderyk Siepielski), Tomasz Jarecki, Bartosz Pilarski