Sportowy weekend. Ostatki szczypiorniaka, turniej golfa
Ostatnie mecze w tym sezonie rozegrają piłkarze ręczni Startu Konin, a w Golinie-Kolonii zorganizowano turniej golfa.
20 maja (piątek):
III Orlen Super Race, puchar Cam-am
od piątku do niedzieli, Kleczewska Malta
22. kolejka II ligi piłki ręcznej mężczyzn:
godz. 19:30 Start Konin – Gwardia II Opole, hala przy ul. Popiełuszki 2 w Koninie
21 maja (sobota):
III Orlen Super Race, puchar Cam-am
godz. 9.30 Wyścigi klas SSV, SSV Turbo, Sport, Super Sport, Kleczewska Malta
turniej golfowy:
godz. 10.00 Turniej golfowy, pole golfowe Zibi Golf Tenis w Golinie-Kolonii
30. kolejka III ligi, gr. II:
godz.13.00 Polonia Środa Wielkopolska – Sokół Kleczew, stadion przy u. Sportowej 12 w Środzie Wielkopolskiej
32. kolejka IV ligi piłki nożnej gr. wielkopolska:
godz. 12.00: Olimpia Koło – Tarnovia Tarnowo Podgórne, stadion przy ul. Sportowej 12 w Kole
godz. 13.00: Górnik Konin – Polonia 1908 Marcinki Kępno, stadion przy ul. Podwale w Koninie
godz. 11.00 SKP Słupca – Kotwica Kórnik, stadion przy ul. Gajowej 4 w Słupcy
25. kolejka kolejka V ligi, gr. II:
godz. 14.00: mecz piłki nożnej (V liga gr. II): Polonus Kazimierz Biskupi – Grom Plewiska, stadion w Kazimierzu Biskupim
22. kolejka klasy okręgowej piłki nożnej gr. IV:
godz. 14.00: MKS Dąbie – Kasztelania Brudzew, stadion w Dąbiu
godz. 13.00 Zjednoczeni Rychwał – Strażak Licheń Stary, stadion w Rychwale
22 maja (niedziela):
21. kolejka Ekstraligi kobiet:
godz. 10.15 AP Lotos Gdańsk – Medyk POLOmarket Konin, stadion AWFiS, ul. Kazimierza Górskiego 1
Zaległe spotkanie II ligi piłki ręcznej mężczyzn:
godz. 15.00 Miedź II Legnica – Start Konin, hala w Legnicy
25. kolejka kolejka V ligi, gr. II:
godz. 15.00: mecz piłki nożnej (V liga gr. II): Polanin Strzałkowo – Orkan Konarzewo, stadion w Strzałkowie
22. kolejka klasy okręgowej piłki nożnej gr. IV:
godz. 16.00: Warta Dobrów – Polonia Golina, stadion w Dobrowie
godz. 16.00 Orzeł Grzegorzew – GKS Sompolno, stadion w Grzegorzewie
godz. 17.00 Tulisia Tuliszków – Orzeł Kawęczyn, stadion w Tuliszkowie
godz. 15.00 Zjednoczeni Trzemeszno – LKS Ślesin, stadion w Trzemesznie
godz. 14.00 CKS Zbiersk – Czarni Ostrowite, stadion w Zbiersku