Wybory 2024: Wybór prezydenta Konina zależy od tych, którzy... pozostaną w domach

PILNE

Od godz. 13.30 wstrzymana z powodu awarii dostawa wody na ul. Karłowicza 5. Na czas przerwy będzie podstawiona cysterna.

LM.plSportSPS Konspol Słupca goni czołówkę. Wygrana z AZS UMK Toruń

SPS Konspol Słupca goni czołówkę. Wygrana z AZS UMK Toruń

II liga

Jedenaste zwycięstwo w sezonie odniósł w sobotę SPS Konspol Słupca. Na wyjeździe zespół Tomasz Robaka pokonał AZS UMK Toruń 3:1.

To był teoretycznie jeden z najłatwiejszych przeciwników w tym sezonie. AZS UMK Toruń, przedostatni w tabeli, podejmował w sobotę SPS Konspol Słupca. Zgodnie z przewidywaniami słupczanie zwyciężyli, tracąc w Toruniu zaledwie jeden set.

Drużyna Tomasza Robaka świetnie weszła w meczu, rozbijając rywali w pierwszym secie do czternastu. W drugiej części spotkania gra była już bardziej wyrównana, ale SPS Konspol i tak zwyciężył – 25:20. Torunianie odgryźli się dopiero w trzecim secie, wygrywając 25:21. Słupczanie dokończyli jednak dzieła w czwartej partii, pokonując gospodarzy do szesnastu.

Była to już jedenasta wygrana SPS Konspol w tym sezonie. Zespół Tomasza Robaka goni czołówkę tabeli. Do czwartego LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz traci już cztery oczka, ale ma też dwa mecze rozegrane więcej. Kolejne spotkanie 12 marca, słupczanie zagrają na wyjeździe z Areną Sobieski Żagań.

AZS UMK Toruń – SPS Konspol Słupca 1:3 (14:25, 20:25, 25:21, 16:25).