LM.plSportZ Notecią na remis. Sokół nadal niepokonany w lidze

Z Notecią na remis. Sokół nadal niepokonany w lidze

III liga

Foto archiwum

Trzy karne, cztery gole w szesnaście minut. Tak w skrócie można podsumować dzisiejszy mecz Sokoła Kleczew z Notecią Czarnków.

Właśnie początek meczu był najlepszy. Choć błędy popełniały obie drużyny, to trudno powiedzieć, kto bardziej powinien się cieszyć z tego wyniku. Najpierw we własnym polu karnym faulował Hubert Kaptur. Jedenastkę pewnie wykorzystał Wiktor Kacprzak. Po czterech minutach błąd bramkarza Noteci wykorzystał Michał Grobelny i był remis 1:1. Kilkadziesiąt sekund później goście znów byli na prowadzeniu, znów po rzucie karnym Wiktora Kacprzaka.

To nie była ostatnia jedenastka w tym meczu. W polu karnym Noteci faulowany był Przemysław Kita, a Mateusz Wzięch wykorzystał rzut karny na 2:2. Do końca meczu wynik już się nie zmienił. Tym samym gospodarze w rundzie wiosennej w lidze nadal są niepokonani.

W kolejnym meczu w Wielką Sobotę kleczewianie zmierzą się na wyjeździe z Pogonią Nowe Skalmierzyce.

Sokół Kleczew – Noteć Steico Czarnków 2:2 (7' Michał Grobelny, 16' Mateusz Wzięch – 3', 10' Wiktor Kacprzak)

Sokół Eryk Mirus – Michał Zimmer, Aleksander Kultys, Hubert Kaptur, Jakub Wajman, Kacper Janiak, Kacper Friska, Michał Grobelny, Mateusz Sopoćko, Mateusz Wzięch, Przemysław Kita (79' Kamil Chiliński)