LM.plSportZnowu ta druga połowa. Olimpia wróciła bez punktów z Międzychodu

Znowu ta druga połowa. Olimpia wróciła bez punktów z Międzychodu

IV liga

Kolejny wyjazd i kolejna porażka – taka sytuacja spotkała wczoraj Olimpię Koło. Do końca rozgrywek pozostało sześć spotkań.

Po pierwszej połowie można było być optymistami. W 38. minucie Dawid Śnieg wyprowadził gości na prowadzenie. Ale zaraz na początku drugiej połowy zawodnik Warty doprowadził do remisu. Wszak nazwisko Smolarek do czegoś zobowiązuje. W kolejnych fragmentach obie drużyny próbowały rozstrzygnąć spotkanie na swoją korzyść i udało to się gospodarzom. W 87. Kacper Sworacki uderzył nie do obrony i Bartosz Kordylewski musiał wyciągać piłkę z siatki po raz drugi.

W następnej kolejce Olimpia Koło zmierzy się z Tarnovią Tarnovo Podgórne.

Warta Międzychód – Olimpia Koło 2:1 (48' Patryk Smolarek, 87' Kacper Sworacki – 38' Dawid Śnieg)

Olimpia (skład wyjściowy): Bartosz Kordylewski – Adrian Górecki, Dawid Śnieg, Jan Iwulski, Michał Rutkowski, Patryk Olczyk, Mikołaj Makrowicz, Adam Kozajda, Aleks Sieradzki, Konrad Mechowski, Mateusz Czajka