WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

PO podsumowuje kampanię i zachęca do udziału w wyborach

Dodano: 26.06.2020 07:58
Źródło: LM.pl

„Budzimy Polaków” - tak rano w centrum Konina mówili przedstawiciele Platformy Obywatelskiej, którzy apelowali nie tylko o głosowanie na Rafała Trzaskowskiego, ale również o jak najwcześniejsze pójście do urn.

To ostatni dzień kampanii wyborczej, przed niedzielnymi wyborami prezydenckimi. Na finiszu, członkowie Platformy Obywatelskiej o godz. 7.00 przed byłymi Domami Towarowymi „Centrum” podsumowali ostatnie tygodnie.

- Ten entuzjazm nie wygasa. Rekordowa zbiórka podpisów, a później akcja outdoorowa, w którą mieszkańcy aktywnie się włączyli i za to serdecznie dziękujemy – mówi Henryk Drzewiecki. - Nasz kandydat to silny prezydent, wspólna Polska – mówi poseł Tomasz Nowak. - Wszyscy mamy dość prezydenta, który jest prezydentem długopisem, który podpisuje wszystko co ustali Nowogrodzka. Mamy dość uczestniczenia w manifetacjach, żeby bronić państwa przed władzą. Mamy dość prezydenta, który nie liczy się ze znaczącą częścią społeczeństwa – dodaje.

Wszyscy namawiali do oddania głosu, zaraz po otwarciu lokali wyborczych.

- Wiele osób stanie na samym początku otwarcia lokali wyborczych, dlatego też budzimy Polskę do tego, żeby oddać głos na najlepszego kandydata – mówi Piotr Korytkowski, prezydent Konina. - Zachęcam do tego, żebyście wstali jak najwcześniej. Nie odkładajmy głosowania na ostatni moment. Pogoda będzie sprzyjała wypoczynkowi, ale zaplanujmy głosowanie przed wyjazdami. Zapewniam, że w przypadku kolejek przewodniczący komisji wyznaczy ostatnią osobę przed lokalem i wszystkie osoby będą mogły oddać głos – dodaje.

Lokale wyborcze w najbliższą niedzielę, 28 czerwca będą otwarte od godz. 7.00 do 21.00.

  • PO podsumowuje kampanię i zachęca do udziału w wyborach
  • PO podsumowuje kampanię i zachęca do udziału w wyborach
  • PO podsumowuje kampanię i zachęca do udziału w wyborach
  • PO podsumowuje kampanię i zachęca do udziału w wyborach
  • PO podsumowuje kampanię i zachęca do udziału w wyborach

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

"Gratuluję" Wam tego co zrobiliście z naszym miastem.Kiedyś zagłębiem przemysłowym rozrastającym się w szalonym tempie.Huta,elektrownie,Kopalnie,KZ itd.Dzisiaj Konin to zadłużone do maksimum miasto emerytów i rencistów.Nie macie pojęcia jak być dobrym gospodarzem miasta.Zrujnowaliście je.Zachodzę w głowę :jak można Wam wierzyć?
Dodano: 26.06.2020 09:17    Przez: p***rnese tu
Nie dla podniesienia wieku emerytalnego, nielegalnej emigracji, prywatyzacji szpitali, szkół i lasów, nie dla 3 milionowego bezrobocia i harówki za 5 zł na godzinę na umowach śmieciowych, nie dla kamienic dla 120 latków i wyprzedaży majątku narodowego, nie dla skandalicznego zarządzania spółkami państwowymi i samorządowymi, rekordowych stawek za śmieci jak w Pile, nie dla rekordowego wyłudzenia VAT, pomocy i ulg tylko dla wąskich, uprzywilejowanych i usłużnych elit kosztem milionów. Tylko Duda.
Dodano: 26.06.2020 08:31    Przez: ~Zyga
Śmiech , kilku aparatczyków co położyło Konin.I mają czelność pokazywać się publicznie wstyd.
Dodano: 26.06.2020 09:57    Przez: ~Konin
Tylko Andrzej Duda
Dodano: 26.06.2020 09:45    Przez: ~Ja
avatar Buahaha.Jedynie kogo się dalo obudzić to KO WSW ,Aktora" i kilku przy.......w.Jak widzę lokalnana gadzinówka nawet nie zająknęła się iż odwiedza nas dzisiaj Pan Prezydent Andrzej Duda.Tylko jakieś p***roły ,kogo obchodzą jakieś lokalne wymoczki którzy rop.....li region i miasto.W Koninie, ani Rafalalka ani rowrzysta nie są w stanie wygrać z PAD.Adrzej Duda l tura.
Dodano: 26.06.2020 09:47    Przez: Tomasz Kobrzycki

KOMENTARZE

Nie dla podniesienia wieku emerytalnego, nielegalnej emigracji, prywatyzacji szpitali, szkół i lasów, nie dla 3 milionowego bezrobocia i harówki za 5 zł na godzinę na umowach śmieciowych, nie dla kamienic dla 120 latków i wyprzedaży majątku narodowego, nie dla skandalicznego zarządzania spółkami państwowymi i samorządowymi, rekordowych stawek za śmieci jak w Pile, nie dla rekordowego wyłudzenia VAT, pomocy i ulg tylko dla wąskich, uprzywilejowanych i usłużnych elit kosztem milionów. Tylko Duda.
Dodano: 26.06.2020 08:31    Przez: ~Zyga
avatar Buahaha.Jedynie kogo się dalo obudzić to KO WSW ,Aktora" i kilku przy.......w.Jak widzę lokalnana gadzinówka nawet nie zająknęła się iż odwiedza nas dzisiaj Pan Prezydent Andrzej Duda.Tylko jakieś p***roły ,kogo obchodzą jakieś lokalne wymoczki którzy rop.....li region i miasto.W Koninie, ani Rafalalka ani rowrzysta nie są w stanie wygrać z PAD.Adrzej Duda l tura.
Dodano: 26.06.2020 09:47    Przez: Tomasz Kobrzycki
Kacze partacze won na Sybir
Dodano: 26.06.2020 09:49    Przez: Bazyli Opona
Śmiech , kilku aparatczyków co położyło Konin.I mają czelność pokazywać się publicznie wstyd.
Dodano: 26.06.2020 09:57    Przez: ~Konin
wstyd i hańba za chwilę nie będzie jak do miasta jak wjechać bo mosty się sypią a jak Prezydent Polski przyjechał to godnie nikt go podjąć nie może Czy prezydent KONINA JEST TYLKO PREZYDENTEM DLA WYBRANYCH.
Dodano: 26.06.2020 11:43    Przez: ~prawda
avatar Nie popieram Dudy ale ta impreza to sami miejscy etatowcy i zero przypadkowych ludzi. Ciekawe czy robili to w godzinach pracy.
Dodano: 26.06.2020 11:48    Przez: Hans Gruber
"Gratuluję" Wam tego co zrobiliście z naszym miastem.Kiedyś zagłębiem przemysłowym rozrastającym się w szalonym tempie.Huta,elektrownie,Kopalnie,KZ itd.Dzisiaj Konin to zadłużone do maksimum miasto emerytów i rencistów.Nie macie pojęcia jak być dobrym gospodarzem miasta.Zrujnowaliście je.Zachodzę w głowę :jak można Wam wierzyć?
Dodano: 26.06.2020 09:17    Przez: p***rnese tu
Miasto Konin jak i reszte Polski zrujnowało PO
Dodano: 26.06.2020 11:02    Przez: ~Konin
..poprosić min. Sasina 0 pomoc w uzdrowieniu budżetu miasta ! — drukarnie mogą liczyć na dobry zarobek !
Dodano: 03.07.2020 06:24    Przez: Andrzej Pachulski
Tylko Andrzej Duda
Dodano: 26.06.2020 09:45    Przez: ~Ja
Głosujcie ludzie bo was kacza mafia okradnie ze wszystkiego
Dodano: 26.06.2020 09:48    Przez: Bazyli Opona
avatar A ciebie rypał POkemon jakiś ?
Dodano: 26.06.2020 09:57    Przez: Brejza Czadomen
Bazyl tej opony ci brakuje.....)
Dodano: 26.06.2020 10:04    Przez: ~Agnacy
oj Bazyli nie lubisz p.Kaczynskiego.... boli Cię to że PIS zrobił tyle dla młodych ludzi a p. Tusk tylko obiecał. pozdrawiam Wszystkich wyborców Pana Dudy no i p. Trzaskowskiego, bo szanować trzeba Wszystkich. Miłego dnia i więcej radości w życiu codziennym 😁😁😁😁
Dodano: 26.06.2020 10:06    Przez: ~wolny czlowiek 😊😊😊
A ja myślałem, że to oniŻe to banda bande goniA to Czerwoni! Czerwoni!Kryj się, kryj!
Dodano: 26.06.2020 13:03    Przez: p***rek
Ale ich tłumy 🤣🤣🤣🤣🤣🤣. TVN nie zaprosili 😂😂😂