Skocz do zawartości
LM.plWiadomościkulTUra odNOWA. Całe życie na scenie. A scena to jego życie.

kulTUra odNOWA. Całe życie na scenie. A scena to jego życie.

Dodano:
kulTUra odNOWA. Całe życie na scenie. A scena to jego życie.
kultura odnowa #6

„Jeżeli dwóch ludzi rozmawia ze sobą – to już jest teatr” - mawiał Gustaw Holoubek. A jak to jest rozmawiać od ponad trzech dekad o teatrze, pracować z młodzieżą i wychowywać kolejne pokolenia w miłości do sceny? O tym może opowiedzieć nam tylko jeden człowiek – Jarosław Sparażyński z Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie, który jest gościem najbliższego odcinka programu „kulTUra odNOWA”. Jak tworzyło się teatr w Koninie 30 lat temu? Czy pan Jarek był na egzaminach do szkoły teatralnej? Kto go inspiruje?

Chcesz wiedzieć, co jest grane w konińskim świecie kultury i sztuki? Magazyn „kulTUra odNOWA” to obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy nie chcą przegapić żadnego ważnego wydarzenia kulturalnego w naszym mieście. Marta Duszyńska i Bartek Nowakowski opowiedzą o najlepszych koncertach, wystawach i festiwalach, przybliżą ciekawych ludzi i zjawiska. Z nami będziecie zawsze na bieżąco!

A jeśli poczujecie niedosyt, cały materiał (razem z tym, co nie zmieściło się w programie) będzie do odsłuchania w formie podcastu na platformach: Spotify, Apple Podcasts i Google Podcasts. Miłego odbioru!

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole